Hakkımızda

hakkimizda

Barakat Group 1972 yılında Afganistan Kabil'de kurulmuştur.

Orta Asya bölgesindeki ülkelerde ve Türkiye'de petrol,madencilik,inşaat ve üretim olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren birçok şirketten oluşmaktadır.

Ticarette ve üretimde çeşitlendirilmiş portföy aracılığıyla edinilen bölgesel bilgi ve tecrübe, kaynaklarımızı daha verimli ve istikrarlı bir iş ortamı için kullanmamızı sağlamıştır

Barakat Group bünyesinde faaliyet göstermekte  olan firmamız yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği artıran, profesyonel kadrosuyla çiftçiye üst düzeyde değerler yaratarak sektörde yenilikçi olmayı hedeflemektedir.

Dünyanın önde gelen firmalarından ithal ettiği en kaliteli kimyevi gübreleri,kaliteden taviz vermeden uygun pazar koşullarıyla tüketicilere sunmayı hedeflemektedir. Sektörün gereksinimlerine paralel olarak ürünler ithal ederek, sektöre değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişimle, sektör birikimi ve yetenekleriyle, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, pazarda tercih edilen bir firma olmak için azami gayret göstermekteyiz. 

Barakat Gübre ilke ve prensipleri, mesleğin saygınlığını ve mesleki hakları korumak için çaba göstererek, saydam ve güveninirlik esasını benimsemek, tüm sektöre aynı mesafede durmak, firmanın standartlarını ve kalitesini her geçen gün büyütmek hedefindedir. Bilim ve teknolojiyi takip etmek, sektördeki temel değerlere bağlı prensiple kararlar almak, yönetici, çalışanları ve gün geçtikçe sayısı artan bayileri ile büyük ve güçlü bir ekip olmayı sağlamaktır.